מוניות לנתב"ג

מוניות לנתב"ג, מוניות לנתב"ג - TaxiCity

מה חשוב לדעת על מוניות לנתב"ג? 10 טיפים!

 1. חשוב לקבוע מונית לנתב"ג מראש, לפחות 24 שעות לפני מועד ההגעה שלכם לשדה התעופה.
 2. בישראל יש הרבה מוניות וקל ללכת לאיבוד בין החברות השונות, אז כדאי לקבל הצעת מחיר ולרשום אותה על דף. כך תוכלו לנווט בקלות בין חברות המוניות השונות.
 3. בדרך כלל יש מונה במונית, אבל מחיר מונית נתב"ג הוא תעריף די קבוע, ככה שמומלץ לשאול מראש מה הוא.
 4. יהיה כדאי לבדוק ביקורות וחוות דעת באינטרנט לגבי חברת המוניות שבה אתם מסתייעים.
 5. אם יש לכם כמה דקות פנויות, בקשו רשימת לקוחות ממליצים מחברת המוניות.
 6. בצעו טלפונים ושוחחו ישירות עם הלקוחות הממליצים על שירות המוניות לנתב"ג.
 7. בצעו השוואת מחירים בין חברות מוניות לנתב"ג כדי להוזיל עלויות על השירות.
 8. זכרו, הפרמטר הכי חשוב הוא לא מחיר מוניות נתב"ג. הפרמטר הכי חשוב הוא איכות השירות שתקבלו מחברת המוניות.
 9. תבררו מראש לגבי סוג המונית, והאם אפשר להכיל בה את כלל המזוודות וכמות הנוסעים לנתב"ג.
 10. הקפידו לציין מול חברת המוניות את שעת ההגעה הרצויה לנתב"ג.
מוניות לנתב"ג, מוניות לנתב"ג - TaxiCity
מוניות בשדה התעופה בן גוריון

דרך מעולה וזריזה להגיע לנתב"ג עם מונית פרטית

מוניות הן דרך נוחה לנסיעה מנמל התעופה בן גוריון לתל אביב ולשאר חלקי הארץ. נהגי המוניות עברו הכשרה להכיר את הסביבה של נתב"ג, לרבות ירושלים ותל אביב. באופן זה, אתם יכולים להיות בטוחים וסמוכים ששירות מוניות נתב"ג יביא אתכם ליעדכם בזמן המוגדר מראש.

בהזמנת מונית מנתב"ג לחלקי הארץ השונים, הדבר הראשון שתצטרכו לעשות הוא לברר לאן תרצו שהמונית שלכם תגיע. אם זו כתובת או אם זה ציון דרך כלשהוא שקשה לאתר באופן עצמאי או באמצעות WAZE, הקפידו לדווח על כך מראש לחברת המוניות ולנהג.

הקפידו להעביר לנהג את כל המידע הרלוונטי על הנסיעה

על מנת לוודא שהכול יעבור בצורה חלקה, יהיה גם כדאי לציין בפני הנהג את חשיבות ההגעה בזמן ליעדכם. כמובן שהוא לא יכול לחולל קסמים, ולפעמים יש גם פקקים בלתי צפויים בכביש. אבל אם שעת ההגעה מאוד חשובה לכם, בכל מקרה צריך לדווח זאת לנהג כדי שהוא יוכל לעשות את מיטב מאמציו בשביל לנייד אתכם בזמן.

בסופו של דבר, אנשים רבים לא יודעים למה לצפות כשהם מזמינים מונית. אם למשל מדובר בכמות של נוסעים וכמות גדולה של מזוודות, רוב האנשים בכלל לא ידעו שהם צריכים שירות מוניות גדולות נתב"ג.

הזמנת מונית גדולה נתב"ג למספר אנשים ומזוודות 7\24

מונית גדולה נתבג יכולה להכיל בתוכה 5 נוסעים ומעלה, כולל כמה מזוודות ותיקים. בנוסף למה שציינו עד כה, יש כמה דברים שאתה צריך לדעת כשמדברים על הזמנת מונית. למשל, מה צריך לעשות אם נהג המונית לא מגיע?

מה לעשות אם יש תנועה כבדה בכבישים? וכמה צריך לשלם למרות עיכובים כאלו ואחרים? בשורה התחתונה, ישנן מספר דרכים להזמין מונית לנמל התעופה בן גוריון. בין כל חברות המוניות השונות שקיימות בארץ, ההמלצה הכי חשובה היא למצוא חברת מוניות קבועה שתמיד תשרת אתכם.

מומלץ לאתר חברת מוניות קבועה לנתב"ג שתמיד תשרת אתכם

ככה תוכלו לדעת שיש מקצוענים מאחורי ההגה, שתמיד יביאו אתכם ליעדכם בשלום ובזמן. זכרו, שדות תעופה, במיוחד בגבולות בינלאומיים, נוטים להיות מקומות עמוסים מאוד. קשה לעולים חדשים ולתיירים להתנייד במהירות או אפילו למצוא את דרכם החוצה משדה התעופה לאחר שהגיעו.

אם כך, יהיה כדאי לקבל את השירות של חברת מוניות שמכירה את נתב"ג ויודעת כיצד לסייע לנוסעים שלא מתמצאים במקום הלא ממש קטן הזה. אם למשל יש לכם קרובי משפחה שעומדים להגיע דרך נתב"ג, יהיה כדאי לקבל סיוע של חברת מוניות שמלווה את בני המשפחה שלכם מהרגע שהם יוצאים מהטרמינל.

כיצד אפשר לקבל מכרים וקרובי משפחה שמגיעים מחו"ל?

אם לדוגמה צריך לעמוד עם שלט שכתוב עליו את שם המשפחה של קרוביכם, אז חברת מוניות מקצועית תעשה זאת לבקשת הלקוח. אין ספק, אנחנו יודעים שזה יכול להיות מתסכל כשאתה זקוק להסעה ולא יודע היכן ממוקמת תחנת המוניות הקרובה ביותר בשדה התעופה.

והנה, עוד סיבה לכך שצריך להזמין מונית נתב"ג מראש. ככה לא תצטרכו להסתמך על המזל שלכם, או על הזמינות האופציונאלית של חברת המוניות. אתה יכול להזמין את המונית שלך מראש על ידי ביצוע שלושת השלבים הקלים הבאים.

נוסעים עם קבוצה לנתב"ג? קבלו תעריף קבוצתי למונית נתב"ג

אם אתם נוסעים עם קבוצה, הקפידו ליצור קשר עם חברת המוניות מראש לקבלת תעריף קבוצתי. ראשית, אתה צריך לדעת כמה זה עולה. אתה יכול לצפות לשלם כ-150 – 350 ₪ על מונית לנתב"ג מערים שונות במרכז, אבל חשוב לבדוק זאת בכל זאת מראש.

אם אתם צריכים להגיע לנתב"ג ממקום שאינו מרכזי בארץ, מחיר מונית נתב"ג עשוי להגיע גם ל-500 ₪ ומעלה. שנית, אתה צריך למצוא את חברת המוניות הטובה ביותר באזור שלך. אנו ממליצים להזמין לפחות לילה אחד לפני הטיול שלכם, כדי שיהיה זמן לסקור את הביקורות ולמצוא את החברה הטובה ביותר לטיול. שלישית, אם אתה לא רוצה להתמודד עם כל זה בעצמך, יש הרבה אפליקציות שיספקו לך את השירות הזה בפלטפורמה שלהם – פשוט חפש בגוגל "מוניות תעופה בן גוריון שדה התעופה".

לאתר בקלות חברת מוניות לנתב"ג מרוב חלקי הארץ

כדי להגיע למונית לשדה התעופה, אתה יכול להזמין אותה באינטרנט או לנסות למצוא מונית קרובה שיש בה מקומות פנויים. עם זאת, אם תרצו להשיג מונית שמחכה לכם בשדה התעופה עצמו, כדאי שתתקשרו כמה שיותר מראש. אם הטיסה שלכם מגיעה בשעות הבוקר המוקדמות ואין מוניות שמחכות לנוסעים בשדה התעופה, אז זה יכול להיות קשה למצוא אחת כזו.

צריכים להזמין מונית נתב"ג? אולי מונית גדולה לשדה התעופה? ככה או ככה, התהליך עובד כך: הזמנת מונית מנמל התעופה בן גוריון היא די פשוטה כל עוד יודעים איך זה עובד. ביצוע ההזמנה מתבצע בדרך כלל באמצעות הטלפון, אך אם אין מוניות זמינות, בדקו את זמינות החברה באינטרנט ובאפשרות של יצירת קשר ישיר. ברוב אתרי האינטרנט של חברות המוניות יש אפשרות של יצירת קשר דרך WHATSAPP, ככה שזו גם אפשרות.

למה כדאי להשוות הצעות מחירים בין חברות מוניות שונות?

אנשים רבים מנסים להשוות הצעות מחיר מחברות שונות, כדי לראות איזו חברה תספק את התעריף הזול ביותר. עם זאת, שיטה זו לא תמיד אמינה מכיוון שהמחירים משתנים על בסיס יומי. אתה יכול להשוות מחירים בעצמך על ידי ביצוע שיחות טלפון וביקור באתרי אינטרנט של כל חברה, אך תהליך זה עלול להיות גוזל זמן ומבלבל. המלצה מאיתנו? תנסו לאתר פורטלים של השוואת מחירים בין חברות מוניות נתב"ג ברחבי הארץ.

בסופו של יום, אם אתם מחפשים את התעריף הזול ביותר האפשרי, כדאי לשקול השוואת הצעות מחיר ממספר חברות מוניות בו-זמנית על ידי שימוש באפליקציה שמשווה עבורכם באופן אוטומטי. אבל יחד עם זאת שזה די פשוט בימינו להוזיל עלויות, חשוב לזכור שעל שירות מקצועי ואיכותי לפעמים צריך לשלם קצת יותר. במילים אחרות, אל תלכו בהכרח על ההצעה הכי זולה שתוכלו למצוא.

טיפים נוספים לאיתור חברת מוניות מומלצות נתב"ג

ישנן דרכים רבות למצוא סוג מסוים של שירות, אבל אתה יכול להשתמש בסמארטפון שלך כדי לחפש חברות מוניות די בקלות. חשוב לדעת מה הצרכים שלכם לפני שמזמינים חברת מוניות. מחפשים את החברה הזולה ביותר? מחפשים משהו עם יותר מקצועיות? אולי בכלל הזמנת מונית גדולה לנתב"ג? ככה או ככה, כל אלו הן שאלות שכדאי לשקול לפני שמזמינים שירות מוניות.

בשורה התחתונה, ישנם סוגים רבים ושונים של חברות מוניות, סוגי שירותים, כלי תחבורה מגוונים ונהגים מכל הסוגים. כדי שיהיה קל יותר למצוא חברת מוניות נתב"ג, צריך להיות לכם מושג איזה סוג של ניסיון או סוג שירות אתם מחפשים. זאת, כדי לצמצם את האפשרויות הזמינות.

צרו קשר
יש לכם שאלה?
צוות מוניות נתבג זמין בשבילכם 24/7
Booking.com

אל תחכו לרגע האחרון!

שריינו לכם מונית מנתב"ג או לנתב"ג.
שימו ♥ צוות מוניות נתב"ג – TAXI CITY יצור איתכם קשר לאישור הזמנה!