טיפים לטיסות עם חברות הלואו קוסט

חברות תעופה זולות הן אחת הדרכים הפופולריות ביותר לטייל. ישנם יתרונות רבים לטיסה עם חברת תעופה זולה, כמו המחיר הנמוך והשירות המהיר. חברות התעופה תמיד מחפשות דרכים להוזיל את עלות הטיסות, ואחת הדרכים שבהן הן עושות זאת היא על ידי קיצוץ בשירותים. אז לפני שאתם מחפשים מונית לנתבג אתם צריכים להבין מה המשמעות של טיסת לואו קוסט.

טיפים לטיסות עם חברות הלואו קוסט, מוניות לנתב"ג -  TaxiCityהמשמעות יכולה להיות פחות מקום לרגליים או אי בחירת מושבים, אבל זה גם יכול לבוא שאין שירות ארוחות או שתייה. אמנם זה לא חייב להוות בעיה עבור אנשים מסוימים, אבל זה יכול להיות בעיה גדולה עבור אחרים שצריכים לאכול או לשתות בזמן שהם טסים ולא רוצים להוציא כסף על אוכל בשדה התעופה.

אם ברצונכם להזמין טיסת לואו קוסט, עליכם לוודא שאינכם זקוקים לשירותים נוספים, כמו ארוחות בטיסה או כבודה נרשמת. אם אתם צריכים את השירותים האלה, אולי עדיף להזמין מחברת תעופה אחת במקום אחרת בהתאם לתנאים שלה. כמו כן, ודאו ששדה התעופה קרוב מספיק ולא רחוק מדי מהמקום אליו אתם רוצים להגיע. אתם לא רוצה נסיעה ארוכה שלא לצורך אחרי הטיסה שלכם!

איפה מוצאים טיסות לואו קוסט?

ישנן דרכים שונות למציאת טיסות לואו קוסט. הדרך הראשונה היא להשוות חברות תעופה שונות ומחיריהן באינטרנט. הדרך השנייה היא להיעזר בסוכן נסיעות המתמחה באיתור טיסות זולות. הדרך השלישית היא לפנות ישירות לחברת התעופה ולראות אם יש לה מבצעים או מבצעים.

אתם יכולים להשתמש בסוכנות נסיעות מקוונת, לחפש חברת תעופה ב-Google Flights, או לנסות את אחד מהאתרים האחרים האלה. אתם יכולים גם להשתמש באתר כמו Skyscanner שבו תוכלו למצוא את הטיסות הזולות ביותר מהמיקום שלך לכל מקום אחר בעולם. ישנם הרבה מסלולים זמינים ותמיד תוכלו להגדיר את ההעדפות שלכם לגבי דברים כמו מחיר, משך זמן הטיסה וסוג חברת תעופה.

מה להביא לטיסת לואו קוסט?

עבור חלק מהמטיילים שום שירות של ארוחות או שתייה לא יגרום להם לבטל עסקה, אבל ישנן כמה דרכים לוודא שאתם מקבלים את מה שאתה צריכים עבור התשלום אותו אתם משלמים. ארגנו לכם תיק נשיאה קטן בו יהיו הדברים הבאים:

– תעודה מזהה (דרכון) בתוקף עם תמונה עדכנית.

– עותקים מודפסים של מספר הטיסה, אסמכתת צ’ק אין ו/או דוא"ל האישור שלכם.

– אם יש לכם מוצרי אלקטרוניקה רבים איתם אתם מעוניינים לטוס, אולי תרצו להביא כבל חשמל נוסף.

– חטיפים ומשקאות משלכם בטיסה.

חברת תעופה זולה היא סוג של חברת תעופה המספקת תעריפים נמוכים יותר לנוסעים על ידי הפחתת עלויות כגון דלק, מיסי שדות תעופה ותחזוקה. לרוב, נוסעים צפויים להביא מזון, שתייה ופריטי בידור משלהם. ייתכן שחלק מהאנשים לא מודעים לכך שיש פריטים מסוימים שאתם צריכים להביא אתכם כאשר טסים בטיסת לואו קוסט, ולכן חשוב לדעת מהם הפריטים הללו כדי שתוכלו להתכונן בהתאם. אם אתם מחפשים טיסה בעלות נמוכה, עדיף שתארזו קל. זכרו כי לא ניתן להביא נוזלים למטוס ותצטרכו לשלם תוספת אם התיק שלכם חורג ממגבלת המשקל.

טיפים לטיסות עם חברות הלואו קוסט, מוניות לנתב"ג -  TaxiCity

באיזו שעה צריך להיות בשדה תעופה לטיסה לואו קוסט?

באופן כללי, צריך להיות לפחות שעתיים לפני מועד ההמראה של הטיסה. כך גם עבור טיסת לואו קוסט. הזמן צריך להיות לפחות שעתיים לפני מועד ההמראה, זאת כדי להבטיח שיש מספיק זמן לתהליך הצ'ק-אין ולבדיקות האבטחה. שדות תעופה הם מוקד עבור מטיילים רבים. יש כל כך הרבה דברים לעשות, החל מהתמצאות בשדה התעופה, דרך צ'ק-אין ועד לעבור דרך האבטחה והמכס.

רוב הזמן שדות התעופה עסוקים באנשים שבאים והולכים. אם אתם מחפשים טיסת לואו קוסט עדיף להגיע לשדה התעופה 3 שעות לפני השעה בה הטיסה שלכם מתוכננת. הקדמה זאת תיתן לכם מספיק זמן לעבור דרך האבטחה והמכס בלי לחץ ומבלי לאחר לטיסה.

צרו קשר
יש לכם שאלה?
צוות מוניות נתבג זמין בשבילכם 24/7
Booking.com

אל תחכו לרגע האחרון!

שריינו לכם מונית מנתב"ג או לנתב"ג.
שימו ♥ צוות מוניות נתב"ג – TAXI CITY יצור איתכם קשר לאישור הזמנה!