מחירון מוניות נתב"ג

מוניות נתבג מחירון

ישנן לא מעט דרכים שונות שבאמצעותן ניתן להגיע לנתב"ג מרחבי הארץ. אפשר להגיע באמצעות מוניות, אוטובוס, רכבת, טרמפ עם חבר טוב ועוד. כדי להקל עליכם את ההגעה ליום הטיסה, ריכזנו עבורכם מידע על מוניות נתבג מחירון, מחירי מוני בלילה לנתב"ג ועוד.

כל עוד אתם צריכים מונית בלילה לנתב"ג או במהלך היום, אתם יכולים להיעזר בחברת מוניות שמגיעה לאסוף אתכם מפתח ביתכם. אתם חוסכים נהיגה, עמידה בפקקים, חיפוש או תשלום חניה ועוד. ואם כבר מדברים על חיסכון בעלויות מוניות נתב"ג, הנה לכם מחירון מוניות נתב"ג מומלץ לצרכן.

מחירון מוניות נתב"ג, מוניות לנתב"ג -  TaxiCity
צוות נהגי מוניות ממתין לנוסעים שנוחתים לפנות בוקר בנתב"ג.

מחיר מונית טבריה נתב"ג ועמק חפר

צריכים מונית לנתב"ג מטבריה וסביבתה? אם כך, תעריף יום למונית מטבריה לנתב"ג הוא כ- 720-850 ₪. אם תצטרכו לתפוס את ה-RED EYE (טיסת לילה), תעריף לילה למונית מטבריה לנתב"ג יהיה כ- 1,100 – 1,250 ₪.

אם אתם צריכים מונית לנתב"ג מנתניה והיישובים של עמק חפר והסביבה, כדאי לדעת שתעריף יום יהיה בערך 230-245 ₪. עבור טיסות לילה, תצטרכו לשלם תעריף לילה של כ – 315-375 ₪ בממוצע.

כמה עולה מונית לנתב"ג מירושלים?

בין אם אתם מתגוררים בחלקה הזה או האחר של ירושלים, תוכלו להזמין מונית ספיישל ישירות אליכם. כדי להזמין מונית נתבג ירושלים, כדאי לדעת שמחיר מונית לנתב"ג מירושלים יהיה בתעריף יום כ- 240-350 ₪. אם אתם צריכים להגיע מירושלים לנתב"ג בלילה, תעריף לילה הוא בערך – 210-340 ₪.

צריכים מונית לנתב"ג מבאר שבע? הזמנת מונית נתב"ג ב"ש תעלה לכם בתעריף יום בערך 405-470 ₪. אם תזדקקו לשירותי מוניות בבאר שבע בשעות הלילה, אז תעריף לילה ינוע בין הטווחים הממוצעים של כ- 505-555 ₪.

מחירון מונית תל אביב נתב"ג והמרכז

מונית לנתב"ג מתל אביב ואזור המרכז מגיעה בכל שעות היממה, כמו בכל הערים האחרות. אם אתם צריכים להגיע לנתב"ג מתל אביב, כדאי לדעת שתעריף יום הוא בערך – 125-155 ₪. אם תצטרכו להגיע לנתב"ג מתל אביב בלילה, תעריף לילה ינוע בין הטווחים הממוצעים של כ- 145-175 ₪.

יש לציין, תלוי באיזה חלק של תל אביב אתם מתגוררים. מאחר שתל אביב היא עיר מאוד גדולה, הקפידו להזמין מונית בהתאם למחירון המומלץ לצרכן. בואו נגלה כמה עולה מונית לנתב"ג מאשדוד והדרום.

כמה עולה מונית לנתב"ג מאשדוד או חיפה והקריות

אם אתם זקוקים לשירותי מוניות לנתב"ג מאשדוד, דעו כי תעריף יום של נתב"ג מאשדוד הוא כ- 225-355 ₪. אם תצטרכו להגיע במהלך הלילה לנתב"ג מאשדוד, תעריף הלילה ינוע בין הטווחים האלו של 305-410 ₪ בממוצע.

אם אתם מתגוררים באזור הצפון וזקוקים לשירותי מוניות לנתב"ג, מונית לנתב"ג מחיפה והקריות בתעריף יום תעלה לכם כ-510-610 ₪. אם תצטרכו הזמנת מונית בלילה לנתב"ג מאזור חיפה והקריות, תעריף לילה יהיה כ- 600-650 ₪ בממוצע.

אילו עוד סוגי שירותים של מוניות לנתב"ג קיימים?

חברת מוניות יכולה לספק מגוון גדול של שירותי הסעות, מעבר לשירות של הסעות נתב"ג. תוכלו למצוא חברות מוניות שמספקות שירותים של הסעות לנתב"ג עם לימוזינה, הסעות VIP נתב"ג, מוניות גדולות לנתב"ג מכל רחבי הארץ, מונית לימוזינה לנתב"ג ועוד.

בין אם תצטרכו שירות מוניות כזה או אחר, אל תשכחו להזמין אותו מראש (לפחות 24 שעות מראש). זה יעזור לכם להבטיח שהמונית תגיע בשעה הנדרשת ותביא אתכם ליעדכם בזמן. אם יש צורך לשלם מראש כדי להבטיח את הגעת המונית, תבקשו אסמכתא לתשלומכם ואישור ההזמנה של המונית.

צרו קשר
יש לכם שאלה?
צוות מוניות נתבג זמין בשבילכם 24/7
Booking.com

אל תחכו לרגע האחרון!

שריינו לכם מונית מנתב"ג או לנתב"ג.
שימו ♥ צוות מוניות נתב"ג – TAXI CITY יצור איתכם קשר לאישור הזמנה!