מוניות נתב"ג מחירים | מוניות נתבג מחירון

אם אתם מחפשים מחירון מוניות נתב"ג מומלץ לצרכן, הגעתם למקום הנכון וכנראה שאתם לקוחות שלא מתפשרים. ריכזנו עבורכם מידע רב לגבי מחיר מוניות נתב"ג, סוגי שירותים וכל מה שבין לבין. לאחר קריאת השורות הבאות, תוכלו לחסוך כסף על שירותי המוניות שלכם לנתב"ג ומנתב"ג.

אין ספק, שירותי מוניות עשויים להיות לא מאוד זולים, אבל הם שווים את העלות. מדוע? מכיוון שאתם לא צריכים להסתמך על תחבורה ציבורית או טרמפים של חברים ובני משפחה. אתם יודעים שיש לכם איסוף בזמן, הגעה מסודרת לנתב"ג והכול מתנהל על מי מנוחות. אז אם כך, מובן מדוע אנשים מעדיפים לשלם עוד כמה שקלים ולהנות משירות זריז, בטוח ויעיל. הנה לכם מוניות נתבג מחירים, מחירון נתב"ג מוניות וכל מה שחשוב לדעת:

כמה עולה מונית לנתב"ג מאשדוד?

מונית לנתב"ג מאשדוד היא פתרון מעולה עבור מי שמעוניינים להגיע בזריזות מדרום הארץ. תעריף היום של מונית נתב"ג אשדוד הוא בערך 225-360 ₪, כאשר מחיר זה עשוי להשתנות בהתאם לכבודה (כמות המזוודות) וכמות הנוסעים.

כמו כן, מחירים אלו עשויים להשתנות במידה שיש עצירות נוספות בדרך לאיסוף נוסעים שטסים אתכם. אם אתם צריכים להגיע לנתב"ג מאשדוד בשעות הלילה, אז תעריף לילה של אשדוד-נתב"ג ינוע בטווחי המחירים הממוצעים של כ-340-450 ₪.

מוניות מהצפון והמרכז – מחירי מונית נתב"ג

צריכים להגיע דווקא מהצפון או מאזור הקריות? אם ככה, מונית לנתב"ג מחיפה והקריות תעלה לכם בתעריף יום כ-520-640 ₪ בממוצע. אם אתם צריכים להגיע בשעות הלילה מהקריות לנתב"ג, אז תעריף לילה הוא כ- 550-600 ₪.

מגיעים לנתב"ג מאזורי מרכז הארץ? אם ככה, כדאי לדעת ששירות מונית לנתב"ג מתל אביב ואזור המרכז יעלה לכם בערך – 130-170 ₪ במהלך שעות היום. מבחינת מחירון לילה למוניות נתב"ג מת"א, אז תעריף לילה הוא בערך – 145-170 ₪ בממוצע.

מוניות נתב"ג מחירים | מוניות נתבג מחירון, מוניות לנתב"ג -  TaxiCity
שורה של מוניות בשדה התעופה בן גוריון מחכות לנוסעים שנוחתים.

כמה עולה מונית מב"ש וירושלים לנתב"ג? 7\24 מוניות מחירון

מי שמגיע מהאזור של באר שבע, כדאי שיידע ששירות מונית לנתב"ג מבאר שבע בתעריף יום עולה בערך – 450-500 ₪. בשעות הלילה מבאר שבע לנתב"ג תשלמו בערך 500-600 ₪. צריכים להגיע מירושלים לנתב"ג? מונית לנתב"ג מירושלים בתעריף יום – 240-320 ₪ בממוצע.

תעריף לילה של שירות מוניות לנתבג מירושלים יהיה בערך 320-370 ₪. עבור מי שמגיע מאזורי עמק חפר או נתניה, מונית לנתב"ג מנתניה ויישובי עמק חפר תעלה לכם בתעריף יום – 220-260 ₪ בממוצע. מונית בלילה לנתב"ג מנתניה ועמק חפר – תעריף לילה – 320-370 ₪.

מחירון מונית טבריה נתב"ג

אם אתם זכיתם לגור מול ימת הכנרת (אנחנו מקנאים בכם), מונית לנתב"ג מטבריה והסביבה תעלה לכם בערך – 720-850 ₪ בתעריף יום. אם יש לכם טיסת לילה ואתם מגיעים מאזור טבריה, אז תעריף הלילה יהיה בערך – 1,120-1,150 ₪.

חברת מוניות היא הדרך הטובה ביותר עבורכם להתנייד. אתה יכול להשוות בין חברות מוניות שונות כדי למצוא את האחת המתאימה לך, אפשר לשאול בני משפחה לגבי המלצות, לאתר באינטרנט חברות מוניות לנתב"ג ועוד. חלק מהגורמים שצריך לקחת בחשבון בבחירת חברה הם: התעריפים שלהם, כמה קל לתקשר איתם ועד כמה הם מטפלים בתלונות שונות.

צריכים סיוע נוסף? צרו עמנו קשר ואנחנו נבטיח את הגעתכם בזמן ובשלום לנתב"ג מרוב חלקי הארץ. עם נהגים מיומנים, כלי רכב חדישים והקפדה על שירות איכותי, אנחנו הבחירה הבטוחה שלכם כדי להגיע לטיסה בזמן.

צרו קשר
יש לכם שאלה?
צוות מוניות נתבג זמין בשבילכם 24/7
Booking.com

אל תחכו לרגע האחרון!

שריינו לכם מונית מנתב"ג או לנתב"ג.
שימו ♥ צוות מוניות נתב"ג – TAXI CITY יצור איתכם קשר לאישור הזמנה!