ביטוח רפואי לחו"ל

ביטוח רפואי לחו"ל, מוניות לנתב"ג -  TaxiCity

רגע לפני שאתם משריינים מונית לנתב"ג עבור הנופש שלכם או נסיעת העסקים, חשוב לבדוק לגבי ביטוח רפואי לחו"ל. ובתוך כך, רכישת ביטוח רפואי לחול יכולה להיות משימה לא פשוטה. יש הרבה גורמים שיש לקחת בחשבון ואפשרויות רבות ושונות לבחירה.

עם השינויים האחרונים במערכות הבריאות העולמיות עקב נגיפים בינלאומיים, אנשים רבים מחפשים דרכים להשיג ביטוח רפואי לחו"ל במחיר סביר, אבל ביטוח רפואי לחול שיכסה את כל מצבי הבלת"מ האפשריים. עם זאת, אין מה לעשות, אי אפשר למנוע את כל מצבי הבלת"מ למיניהם, ככה שחשוב להיות מוכנים אליהם עם פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל מקיפה ככל הניתן. מה היא תכלול?

מה כוללת פוליסת ביטוח רפואי לחו"ל?

ביטוח רפואי לחו"ל, מוניות לנתב"ג -  TaxiCity
פוליסת ביטוח בריאות לחו"ל

במילים פשוטות, פוליסת ביטוח בריאות לחו"ל היא סוג של ביטוח שנועד לכסות הוצאות רפואיות לנוסעים מחוץ למדינת מולדתם. הכיסוי כולל בדרך כלל הוצאות רפואיות, כגון אשפוז, ניתוח וטיפול חוץ, חלק מתרופות המרשם, אפילו פינוי רפואי בחלק מהפוליסות ועוד.

ביטוח מסוג זה זמין גם ליחידים וגם לקבוצות. ניתן לרכוש אותו על ידי כל מי שנוסע למדינה זרה, או על ידי אנשים המתגוררים זמנית במדינה זרה ומתכננים לטייל בה. כך או כך, ביטוח רפואי לחו"ל הוא מהותי בכל יציאה מהארץ. רגע לפני שאתם מזמינים מוניות לנתב"ג, אורזים מזוודות ומתכוננים רגשית ונפשית לנסיעה, ודאו כי רכשתם ביטוח רפואי לחול המתאים לצרכים שלכם.

כיצד להתאים פוליסת ביטוח רפואי לחו"ל לצרכים שלי?

בעת נסיעה ורכישת ביטוח רפואי לחו"ל, יש כמה דברים שכדאי לשים לב אליהם בבחירת פוליסת ביטוח בריאות. למשל סוג הכיסוי, האם הוא מכסה או לא מכסה הוצאות רפואיות חירום, כמה הפרמיה וכמה זמן תימשך התוכנית.

חשוב לציין כי במדינות מסוימות יש מערכות בריאות שונות מאוד, שאולי אינן תואמות את הצרכים שלכם. בשל כך, הדבר הראשון שצריך לעשות הוא לברר מה מכסה פוליסת ביטוח הבריאות. שימו לב, בכל חברת ביטוח הפוליסות עשויות לכלול סעיפים שונים, כך שחשוב לוודא זאת מראש.

טיפים להוזלת ביטוח רפואי לחול

ביטוח רפואי לחו"ל, מוניות לנתב"ג -  TaxiCity
ממתינים בנתב"ג

אם אתם מחפשים טיפים להוזלת ביטוח רפואי לחו"ל, חשוב לדעת כי ביטוח רפואי לחול מתומחר אחרת בכל אחת מחברות הביטוח וכולל כיסויים שונים. בשל כך, יהיה מומלץ לערוך השוואת מחירים בין ביטוחים רפואיים לחו"ל.

לאחר תשערכו מחקר ושק קצר והשוואת מחירים בין חברות הביטוח, תוכלו לבחור בספק הביטוח הכי נכון לכם. אמנם רכישת פוליסת ביטוח רפואי לחול יכולה להיראות פשוטה כמו הזמנת מונית לנתב"ג או הזמנת מונית מנתב"ג, אבל בפועל, צריך לקחת בחשבון את כלל הפרמטרים שריכזנו כאן עבורכם. אם תעשו זאת, תוכלו לנסוע בראש שקט ובידיעה שאתם מכוסים איפה שצריך. אז אם כך, תוך כדי השוואת מחירים, תשתדלו גם להשוות סוגי כיסויים שונים של פוליסות וחברות הביטוח.500

ג'ינג'י סוכנות לביטוח בע"מ.

בבעלות דרור מורדן – סוכן ביטוח מעל 25 שנים.

סחרוב 17 ראשון לציון (ליד קניון הזהב). 

טלפון: 050-796-3007

משרד: 03-5609429

צרו קשר
יש לכם שאלה?
צוות מוניות נתבג זמין בשבילכם 24/7
Booking.com

אל תחכו לרגע האחרון!

שריינו לכם מונית מנתב"ג או לנתב"ג.
שימו ♥ צוות מוניות נתב"ג – TAXI CITY יצור איתכם קשר לאישור הזמנה!