קיסריה

מוניות מקיסריה לנתב"ג

שריינו לכם מונית

השאירו פרטים וניצור איתכם קשר לאישור הזמנה.

מוניות בקיסריה

מוניות קיסריה מספקות שירותים שונים ומגוונים, למרות כי נהוג לחשוב שרובן מספקות שירותי מוניות פרטיות ותו לא. בפועל, חלק מהחברות מספקות שירותי משלוחים קטנים, הסעות פרטיות לנתב"ג מקיסריה ועוד. עם חברת taxicity, תוכלו לקבל את שירות המוניות האיכותי המגיע לכם 7\24.

כמה מילים כלליות על הזמנת מונית בקיסריה

בסופו של דבר, בין אם אתם צריכים מונית בקיסרה לנתב"ג, או לכל נקודה אחרת באזור זה, אתם לא תהיו מוכנים להתפשר על שירות שהוא פחות ממקצועי ומדויק. לכן, בחברת TaxiCity אנו נשמח לספק לכם שירותי מוניות בקיסריה 7\24, כאשר ההמלצה הכללית היא תמיד להזמין את השירות מראש. ליתר דיוק, מלפחות כמה ימים מראש לפני הנסיעה שלכם. באופן הפעולה הזה, אתם תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי המונית תגיע בזמן לאיסוף שלכם וכן לנקודת ההורדה.

אודות וסוגי שירותי מוניות קיסריה - TaxiCity

המוטו של חברת TaxiCity  הוא יחס אדיב, נסיעה נעימה ובטוחה לכל לקוח ולקוחה אשר מסתייעים בשירותינו. כל נהגי החברה הינם בעלי רישיון נהיגה בתוקף וניסיון רב בנהיגה, בעוד כי אנו מחזיקים בצי רכבים חדשים ומתוחזקים ברמה הגבוהה ביותר. כמו כן, אנו חברת מוניות ותיקה ומוכרת באזור של קיסריה וברחבי הארץ, הפועלת בתחום מזה שנים רבות. בתוך כך, אנו מציעים מגוון רחב של שירותי מוניות בקיסריה, ביניהם:

 • הזמנת מונית בקיסריה מראש: ניתן להזמין מונית מראש דרך אתר האינטרנט שלנו, אם כי אפשרי גם ליצור עמנו קשר טלפוני כדי לספר לנו איזה סוג שירות אתם צריכים.
 • מוניות נתב"ג קיסריה: בין אם אתם צריכים מונית מנתב"ג לקיסריה, או להיפך – מונית מקיסריה לנתב"ג, ניתן להזמין אצלנו מראש 7\24.
 • מוניות גדולות: אנו מציעים מוניות גדולות בקיסריה המתאימות לקבוצות, למשפחות, לטיולי גיבוש עובדים ועוד.
 • מוניות נגישות: חברת TaxiCity מציעה מוניות נגישות בקיסריה לנכים ולבעלי מוגבלויות.
 • שירותי הסעות: אנו מציעים שירותי הסעות בקיסריה לאירועים, לטיולים ולצרכים מיוחדים.

מחירי מוניות קיסריה נתב"ג והסביבה

לפני שנפרוס בפניכם כמה דוגמאות של מחירי מוניות קיסריה נתב"ג והסביבה, נציין כי מחיר מונית בקיסריה משתנה בהתאם לכמה גורמים שונים, ביניהם: סוג המונית, שעת האיסוף והיעד, האם מדובר ביום חול או בחג\שבת ועוד. באופן כללי, תמיד יש לזכור כי נהג מונית בקיסריה מחויב להפעיל מונה לבקשתכם. בתוך כך, אפשר לציין כמה דוגמאות כלליות של מחירי מוניות קיסריה נתב"ג והסביבה:

 • מונית מקיסריה לנתב"ג צפויה לעלות כ-275 ₪ בממוצע.
 • מחיר מונית לאור עקיבא מקיסריה בד"כ ינוע בין 40 – 45 ₪.
 • עלות מונית מקיסריה לחדרה עשויה לעמוד על כ-80 ₪.
 • מונית לעין שמר מקיסריה אמורה לעלות בין 100 – 105 ₪ בממוצע.
 • מונית למשמר השרון מקיסריה בד"כ לא תעלה יותר ממחיר ממוצע של כ-111 ₪.
 • מונית מקיסריה לנתניה צפויה לעלות לכם כ-120 ₪.

 

יש להדגיש, המחירים לעיל הם בגדר המלצה בלבד. הלכה למעשה, המחירים האלה יכולים להשתנות בהתאם לנסיבות שונות. כמו כן, המחירים לעיל אינם כוללים הזמנת מונית מראש בקיסריה, מה שעתיד לעלות כ-5 – 7 ₪ נוספים ברוב המקרים.

צריכים סיוע נוסף? צרו קשר עמנו – TaxiCity

יש לכם שאלות נוספות? אנו זמינים עבורכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע דרך האתר שלנו, או לחילופין, בשירות הלקוחות הטלפוני במסגרת שעות העבודה המקובלות. אנו מזמינים אתכם להצטרף אל מאות לקוחותינו המרוצים וליהנות משירותי מוניות אמינים, נוחים ובמחירים אטרקטיביים. עם ניסיון של שנים, אנו יודעים לענות על כלל סוגי הצרכים של לקוחותינו וצרכיהם המגוונים.

צרו קשר
יש לכם שאלה?
צוות מוניות נתבג זמין בשבילכם 24/7
Booking.com

אל תחכו לרגע האחרון!

שריינו לכם מונית מנתב"ג או לנתב"ג.
שימו ♥ צוות מוניות נתב"ג – TAXI CITY יצור איתכם קשר לאישור הזמנה!