חדרה

מוניות מחדרה לנתב"ג

ק"מ: 77.0

זמן הגעה משוער: 54 דקות (77.0 ק"מ) דרך כביש יצחק רבין/כביש 6

שריינו לכם מונית

השאירו פרטים וניצור איתכם קשר לאישור הזמנה.

מוניות בחדרה

כאשר מעוניינים להזמין מוניות בחדרה לנתב"ג, או לחילופין, מוניות מנתב"ג לחדרה, אף אחד לא מעוניין להתפשר על שירות חובבני ואולי אפילו לא מספיק אדיב. כאן נכנסת לתמונה חברת Taxicity אשר מספקת שירותי מוניות חדרה עם ניסיון רב שנים וכן במקצועיות ללא דופי – קראו כאן למידע נוסף.

אודות חברת TaxiCity

TaxiCity הינה חברת מוניות בחדרה, הפועלת בסביבת העיר מזה שנים רבות. אנו מציעים שירותי מוניות מגוונים, תוך שימת דגש לא רק על מקצועיות, אלא גם על אמינות, שירותיות ויחס אישי לכל לקוח ולקוחה. עם ניסיון של שנים רבות בתחום מוניות פרטיות בחדרה, אנו נוכל לספק לכם שירותי הסעות נתב"ג במוניות בגדלים שונים, הסעות לכל מקום 7\24 באזור חדרה, שירותי שליחויות קטנות בהתאמה אישית ועוד. בכל מקרה בו אתם צריכים מאיתנו מידע נוסף, או צורך בהתאמה אישית של שירות מוניות מכל סוג, ניתן לפנות אלינו דרך שירות הלקוחות הטלפוני ולקבל סיוע מקיף 360.

חלק מהשירותים והיתרונות שמציעה TaxiCity

חברת TaxiCity מציעה שירותי מוניות בחדרה לכל מקום בארץ 7\24, לרבות השירותים הסטנדרטיים של מוניות ועד לשירותים בהתאמה אישית. ברשימה הבאה, ריכזנו עבורכם סוגי שירותיו וכן יתרונות בעת קבלת שירות מאיתנו:

 • אנו מספקים הסעות חדרה נתב"ג, ולחילופין, מוניות נתב"ג חדרה, כאשר אנו שמים דגש רב על איסוף בזמן ומענה מקיף לצרכי הטסים והטסות.
 • ניתן להזמין באמצעותנו מונית מראש דרך אתר החברה, וכך להבטיח כי המונית תגיע למיקום האיסוף המדויק בשעה המדויקת.
 • בעת הזמנת שירות מאיתנו, תוכלו להנות מקבלת שירות מאת נהגים אדיבים, סובלניים ומקצועיים להפליא.
 • TaxiCity מציעה תעריפי "פיקס" הוגנים ותחרותיים בהתאם למחירי השוק, כאשר יש באפשרותכם תמיד לבחור להפעיל מונה לפי החוק בישראל.
 • אנו מתחזקים צי מוניות חדש, הכולל רכבים נוחים ומרווחים, לרבות מוניות בחדרה 7 מקומות ישיבה לנתב"ג.

כמה עולות מוניות בחדרה לנתב"ג והסביבה?

מחיר מוניות מחדרה לנתב"ג עשוי לעמוד על כ-265 ₪, כאשר זהו מחיר אשר נקבע מראש ביניכם לבין הנהג, כלומר "מחיר פיקס". עם זאת, ישנה האפשרות גם להפעיל מונה, ככה שזה לשיקולכם. למען שקיפות ומתן שירות הולם במחיר הוגן, ריכזנו עבורכם מספר דוגמאות נוספות של תעריפי מוניות חדרה:

 • הזמנת מונית מחדרה לחרב לאת תעלה לכם כ-57 ₪.
 • מוניות חדרה מעברות יעלו לכם כ-60 ₪.
 • מונית לבת חן מחדרה תעלה לכם כ-79 ₪.
 • מונית למכמורת מחדרה בדרך כלל תעלה כ-81 ₪.
 • מונית לאור עקיבא מחדרה עשויה לעלות כ-74 ₪.
 • מונית חדרה זיכרון יעקב צפויה לעלות כ-106 ₪.
 • מונית בני דרור חדרה תעלה כ-117 ₪.
 • מונית חדרה צור יצחק צפויה לעלות כ-161 ₪.

 

ראוי לציין, המחירים לעיל בגדר המלצה, כלומר הם עשויים להשתנות בהתאם לכמה גורמים שונים. למשל, סוג המונית משליך על מחיר מונית בחדרה, כמו גם מקום האיסוף וההורדה, השעה ביום ועוד. כמו כן, בעת הזמנת מונית מראש יש לקחת בחשבון תוספת במחיר של כ-5 ₪ ומעלה ברוב המקרים.

צרו עמנו קשר לשירותי מוניות בהתאמה אישית

בין אם אתם צריכים מוניות בחדרה עבור המטרה הזאת או האחרת, בחברתנו תוכלו לקבל מענה מקיף תחת מטריה אחת. כמו כן, אנו מספקים שירותי מוניות בהתאמה אישית הכוללים גם משלוחים של מסמכים, שליחויות לעסקים ועוד. אם יש לכם שאלות נוספות, או שמא אתם מעוניינים לברר מחיר שירות מוניות בהתאמה אישית לצרכי הלקוח, צרו עמנו קשר עוד היום. ניתן לפנות אלינו דרך האתר או באמצעות הטלפון, ואחד מהנציגים שלנו ישמח לטפל בפנייה שלכם בהקדם.

צרו קשר
יש לכם שאלה?
צוות מוניות נתבג זמין בשבילכם 24/7
Booking.com

אל תחכו לרגע האחרון!

שריינו לכם מונית מנתב"ג או לנתב"ג.
שימו ♥ צוות מוניות נתב"ג – TAXI CITY יצור איתכם קשר לאישור הזמנה!