3 המלצות לקראת הטיסה הבאה שלכם בחו“ל

מתכננים לטוס לחו“ל בקרוב? לא משנה אם זוהי חופשת חורף באלפים הצרפתיים או חופשת חופים בתאילנד, הרשו לנו לתת לכם כמה טיפים חשובים לקראת הנסיעה שלכם לחו“ל. אנחנו יודעים שאתם כבר משתוקקים לצאת לחופשה, לכן לא נעמיס עליכם מילים, רק ניתן לכם 3 המלצות מהירות על מוניות לנתב“ג, קניות בדיוטי פרי וחבילות גלישה לחו“ל.

טיפ ראשון – הגיעו לנמל התעופה עם שירותי מוניות לשדה התעופה

למה? לרשימת הסיבות ניתן להוסיף נוחות, בטיחות ומחיר. המוניות אוספת אתכם מביתכם ומביאה אתכם עד לפתח הטרמינל, וגם בחזור המוניות תאסוף אתכם מהטרמינל, ותביא אתכם עד לפתח ביתכם. זה הרבה יותר חסכוני מאשר חנייה לטווח ארוך בנתב“ג. ומבחינת הבטיחות, ברור שלא תרצו לנסוע באמצע הלילה או לנהוג לאחר טיסת לילה ארוכה. תנו לנהג שנח לפני המשמרת לקחת אתכם בבטחה.

טיפ שני – אפשר להזמין מראש את הדברים בדיוטי פרי

אמנם מוניות לנתב“ג יאפשרו לכם לחסוך בזמן, ובזכות זה אולי יהיה לכם יותר זמן בדיוטי. אבל מנגד, אפשר גם לנצל יותר טוב את השהות שלכם בדיוטי פרי. זאת באמצעות הזמנות באתר האינטרנט של ג‘ימס ריצ‘רדסון.

לפני הטיסה תוכלו להיכנס לאתר ולבצע הזמנה. כאשר תגיעו לשדה התעופה, רק תצטרכו לאסוף את החבילה ולשלם. זה יחסוך לכם הרבה זמן ועמידה בקופות. ויש לזה יתרונות נוספים, למשל מי שהזמין מראש יכול לבקש חריטות והקדשות. כך ניתן לרכוש מתנות אישיות.

ובכלל, תוכלו מראש לבדוק אילו מבצעים משתלמים יש בדיוטי פרי. כך תוכלו להחליט האם כדאי לכם לקנות את הבושם במבצע של הסופר פארם, או לחכות לטיסה…

טיפ שלישי – חבילות גלישה לחו“ל

אינטרנט בחו“ל זה דבר הכרחי. אנו מניחים שאין צורך להסביר לכם מדוע אתם חייבים אינטרנט. אבל למקרה שאת עשרים השנים האחרונות העברתם בבידוד, אז בכל זאת נזכיר את השימוש של האינטרנט בכל תחום בחיינו: ניתן לנווט ברחובות הערים באמצעות ה GPS. ניתן להזמין UBER בניו יורק. להזמין כרטיסים לדיסני באורלנדו או סתם להעלות תמונות לאינסטגרם במהלך החופשה.

אין ספק שהאינטרנט חשוב, אבל הדבר היחידי שיש לנו לחדש בנושא זה האפשרות לגלוש בזול. במקום להזמין את חבילות הגלישה היקרות של חברות הסלולר, פשוט רכשו כרטיס סים ווירטואלי. מה שידוע בתור eSIM לחו“ל. בעזרת פתרון זה תוכלו ליהנות מתעריפי גלישה מוזלים, ובלי אי הנוחות של החלפת כרטיס הסים בשדה התעופה.

אז זהו, עם שלושת הטיפים הללו יהיה לכם הרבה יותר נוח במהלך החופשה בחו“ל. הזמינו מוניות לנתב“ג, רכשו חבילת סים ובדקו אילו בשמים יש במבצע בדיוטי פרי.

צרו קשר
יש לכם שאלה?
צוות מוניות נתבג זמין בשבילכם 24/7
Booking.com

אל תחכו לרגע האחרון!

שריינו לכם מונית מנתב"ג או לנתב"ג.
שימו ♥ צוות מוניות נתב"ג – TAXI CITY יצור איתכם קשר לאישור הזמנה!